OFERTA

Hala montażowa 3B wybudowana w 1946 roku o powierzchni 9860m2 i wysokości 17-27m. Obiekt dwunawowy, dwukondygnacyjny o stalowej, nitowanej konstrukcji szkieletowej. Do hali prowadzą przesuwne bramy stalowe o szerokości 10m i wysokości od 6,85m do 10,15m. Wyposażona w suwnice o udźwigu 10T oraz  20T.  Budynek zaprojektowany został do przygotowania i montażu dużych fragmentów kadłubów statków. Na poziomie 22m znajduje się trasernia, gdzie dawnej rysowano i wykonywano szablony elementów do montażu.

Przybudówka socjalno-biurowa 9B z 1940 roku. Całkowita powierzchnia budynku 1890m2. Budynek 2-kondygnacyjny, podpiwniczony z przeznaczeniem na schron. Wejścia do budynku stanowią 4 klatki – w klatkach A,B oraz D znajdują się pomieszczenia biurowe, węzły sanitarne, aneksy kuchenne oraz szatnie, natomiast klatka C prowadzi do jadalni pracowniczej. W budynku znajdują się wszystkie niezbędne instalacje, internet światłowodowy oraz sieć LAN.

Budynki wspomagające działalność stoczniową: śrutownie, magazyny, narzędziownie, wiaty malarskie.

7 żurawii KONE o udźwigu 150/16t oraz wysięgu od 18/55m do 30/63m. Urządzenia dźwigowe usytuowane są przy pochylniach. Wykorzystywane są na potrzeby stoczniowe.

Pochylnie B1 o długości 280m i B3 o długości 242,5m  przystosowane są do budowy wszelkiego rodzaju jednostek pływających o długości 200 metrów tj. jachty, statki wielozadaniowe, RoRo oraz konstrukcji i elementów stalowych. Parametry pochylni umożliwiają budowę wszystkich rodzajów statków w tym także w systemie semi tandem.

Plac prefabrykacyjno – montażowy z 4 łożami zlokalizowany na terenie dawnej pochylni B5  w bezpośrednim sąsiedztwie hali montażowej.

Plac montażowy usytuowany na północ od hali montażowej. Niezabudowany, utwardzony plac z dostępem do nabrzeża o długości ponad 60m.