AKTUALNOŚCI


OGŁOSZENIE O WSZCZĘCIU POSTĘPOWANIA KWALIFIKACYJNEGO NA STANOWISKO PREZESA ZARZĄDU SPÓŁKI

RADA NADZORCZA Synergia 99 sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku działając na podstawie § 192 ust. 1 Umowy Spółki, Rada Nadzorcza spółki pod firmą Synergia 99 sp. z o.o. (dalej "Spółka"), ogłasza wszczęcie postępowania kwalifikacyjnego na stanowisko Prezesa Zarządu Spółki.

więcej


Taklowiec z SR Nauta już na wodzie

Drugie w tym roku wodowanie w SR Nauta.
Tym razem był to taklowiec SEIR dla norweskiego armatora.
Uroczystość odbyła się w piątek 23 lutego 2018 r. w Zakładzie Nowych Budów Stoczni Nauta w Gdańsku.

więcej


Pierwsze w tym roku wodowanie w SR Nauta

Pierwsze w tym roku wodowanie w Zakładzie Nowych Budów Stoczni Remontowej Nauta w Gdańsku.
Tym razem był to częściowo wyposażony trawler pelagiczny SERENE, który trafi do odbiorcy z Szetlandów.

więcej


Szóste w tym roku wodowanie w Naucie

Stocznia Nauta zwodowała kolejny częściowo wyposażony statek rybacki dla duńskiego odbiorcy. Było to szóste w tym roku wodowanie w Zakładzie Nowych Budów w Gdańsku. CLIPPERTON to trawler do połowów pelagicznych.

więcej


2017-07-28

W SR Nauta zwodowano dwa statki

Themis i Ocean Star już na wodzie. W piątek w Zakładzie Nowych Budów Stoczni Remontowej Nauta w Gdańsku z pochylni B1 zwodowano dwa statki rybackie. To dopiero druga taka operacja w ponad 40-letniej historii tej pochylni.

więcej


2017-06-03

Trawler rybacki Rockall zwodowany w SR Nauta

Trzecie w tym roku wodowanie w Stoczni Remontowej Nauta w Gdańsku. Tym razem był to częściowo wyposażony trawler dla Karstensens Skibsvaerft AS. To już dziesiąta jednostka, która powstała w Zakładzie Nowych Budów SR Nauta dla tego duńskiego odbiorcy.

więcej


2017-02-21

Jeden z najsilniejszych na świecie trawlerów zwodowany w Naucie

Pierwsze w tym roku wodowanie w Zakładzie Nowych Budów Stoczni Remontowej Nauta w Gdańsku. Tym razem był to częściowo wyposażony trawler rybacki m/v VOYAGER – jedna z najsilniejszych na świecie jednostek tej klasy.

więcej


2017-02-04

W Naucie zwodowano kolejny statek rybacki

Drugie w tym roku wodowanie w Stoczni Remontowej Nauta. Tym razem to częściowo wyposażony statek rybacki m/v AINE. Jednostka przeznaczona jest dla duńskiego klienta Karstensens Skibsvaerft AS.

więcej


2016-12-18

W stoczni Nauta w Gdańsku zakończyło się nietypowe wodowanie

Nowoczesny statek naukowo-badawczego dla uniwersytetu w Göteborgu zwodowany. W Zakładzie Nowych Budów stoczni Nauta w Gdańsku zakończyła się nietypowa dwudniowa operacja. Jednostka będzie służyła do badania globalnych zmian klimatycznych.

więcej